top of page
O značke

KEISER je viac ako 30 rokov stará americká firma, ktorá sa špecializuje na tréning športovcov svetovej triedy. Táto firma sa dokázala udržať po celý tento čas na špičke vďaka svojmu systému variabilného pneumatického odporu, na ktorom sú stroje založené.

 

Zistili, že sú dva komponenty v ľudskom pohybe: Sila ktorú produkujeme a rýchlosť, pri ktorej ju produkujeme. Zatiaľ čo ostatné firmy sa sústredia iba na silu, KEISER sa zameriava na obidve. Vďaka pneumatickému odporu, ktokoľvek môže trénovať v akejkoľvek rýchlosti s akýmkoľvek odporom. Pri rozvoji sily a rýchlosti rozvíjate POWER. Výskumy preukázali, že práve to je kľúčové v ľudskom výkone, či už ste profesionálny športovec, rekreačný športovec alebo dôchodca.

 

KEISER dokázal túto skutočnosť, keď s nimi začal trénovať Mike Powell v roku 1988, aby pokoril 20 rokov stáry rekord v skoku do diaľky Boba Beamona. Rekord, ktorý sa zdal, že nikdy nebude prekonaný. V roku 1991, Mike Powell tento rekord prekonal skokom 8,95m a tento rekord platí dodnes. Analýzy tohoto skoku ukázali, že zásluhu má na tom jeho tréning, pretože dokázal zo seba vydať veľkú silu veľmi rýchlo.

 

Výkonnostný tréning nie je pre KEISER žiadnou novinkou. Vďaka preukázanej efektivite tohoto patentovaného pneumatického systému tieto stroje dnes používaje najväčšie tréningové centrá na svete.

Pozrite si video pod textom, kde Vám ukážeme rozdiel medzi KEISER a obyčajnými strojmi. Vo videu sú slovenské titulky.

KTO POUŽÍVA KEISER?

26 z 31 TÍMOV

25 z 30 TÍMOV

23 z 32 TÍMOV

VŠETKY TÍMY

VYŠE 80% VŠETKÝCH PROFESIONÁLNYCH KLUBOV SVETA JE VYBAVENÝCH STROJMI ZNAČKY KEISER!

Sociálne siete

KATALÓGY

Katalógy
bottom of page